Jak robić shugowanie w domu od A do Z

  1. Jak robić shugowanie w domu
  2. Niszczymy mity na temat domowej shugrii lub złych rad ...
  3. Jak zrobić shugowanie w domu. Porady przyprawione!
  4. Przeglądanie opinii w domu
  5. Shugaring w Chelyabinsk opłata

Cześć dziewczyny

Cieszę się, że mogę kontynuować moje recenzje i udzielić porady na temat prawidłowego prowadzenia shugowania. Zorientowaliśmy się już, jak zrobić pastę cukrową do posypywania w warunkach domowych, kiedy masz pod ręką tylko cytrynę, cukier, wodę lub miód. Oto te cenione przepisy: Shugaring przepis pasty w kuchence mikrofalowej (gotowanie 5-10 minut) i shugaring przepis na pastę w piecu (przygotowanie 10-15 minut).


Jak robić shugowanie w domu

Dzisiaj chcę z tobą porozmawiać o tym, jak prawidłowo robić shugowanie w domu, gdy nie ma nowoczesnej modularnej ręki. Mam nadzieję, że zrobiłeś swój własny makaron, a teraz jesteś gotowy, aby przejść do nowego etapu i usunąć „nafig nadmiar włosów” z ciała. Proszę zauważyć, że ten artykuł jest wprowadzający i nie wymaga wykonywania dokładnie tego, co piszę poniżej.

Na początek chcę rozwiać mity na temat shugowania w domu i „fajnych” porad specjalistów.

Niszczymy mity na temat domowej shugrii lub złych rad ...

1. Używaj rękawic, aby zapobiec przyklejaniu się pasty cukrowej do rąk. Chcę rozwiązać ten mit, ponieważ praca w rękawiczkach jest niezwykle niewygodna. W salonach pracuje w rękawiczkach, ponieważ wymaga prawa. W domu nikt nie zobowiązuje cię do cierpienia i przeprowadzania zabiegów shugaring w rękawiczkach. Pasta cukrowa przyklei się między palcami i rozerwie rękawiczki. Uwierz mi, tak wiele zrobiłem. Przepraszam

2. Proszki zmniejszają ból i promują lepsze usuwanie włosów podczas shugowania. To także kłamstwo i prowokacja. Jak tylko nie spróbowałem zastosować tych proszków: i cienkiej warstwy, średniej i grubszej. Po pierwsze, w dwóch przypadkach po prostu nie pomagały, aw trzecim zapobiegały depilacji pastą cukrową. Jeśli chcesz przyspieszyć procedurę - nie nalewaj niczego.

3. Chlorheksydyna. Podnosi włosy? Aby rozmazać przed i po? Dlaczego? Włosy tak warte i nie rosną nawet, jeśli nie są rozmazane nadmiarem chemii. Nie wydawaj pieniędzy na bezużyteczną chemię do przeżuwania w domu. Pasta cukrowa doskonale usuwa włosy o długości 3-4 mm.

4. Stosowanie specjalnych olejów do wklejania nie klei się do rąk. Może to jest mój pojedynczy przypadek lub nie wiem, jak z nich korzystać, ale po nałożeniu olejów pasta zaczyna się kleić lub jeszcze bardziej mięknąć. Ogólnie rzecz biorąc, jestem przeciwko takim olejkom do shugowania.

Jak zrobić shugowanie w domu. Porady przyprawione!


1. Aby uczynić shugaring w domu, musisz przygotować obszary, które chcemy wyczyścić. Aby to zrobić, rosną włosy o długości 3-4 mm. Ta długość wystarczy, aby usunąć cukier z pasty.

2. Przetwarzamy ciało dzień przed zabiegiem peelingiem. Wybierz dowolny, który ci się podoba. Nie ma specjalnych preferencji.
3. Gotowanie wklej cukru lub kup w sklepie. Nie widzę powodu, by wydawać pieniądze na drogie preparaty, więc sam je przygotowuję. Linki do receptur past do shugowania znajdują się na początku artykułu. Wolę opcję miodu, jest bardziej lepka i lepiej usuwa włosy.

4. Weź ugotowany makaron i rzuć małą kulkę wielkości orzecha włoskiego. Nie trzeba podgrzewać makaronu w kuchence mikrofalowej, ponieważ stopi się. Aby się rozgrzać, wystarczy temperatura ciała ludzkiego. Rozciągnij pastę, aby lepiej się rozgrzała. Wklej zmieni konsystencję z przezroczystej na nieprzezroczystą.

5. Nałóż podgrzaną pastę do przetarcia przed porostem. Jest to konieczne dla lepszej przyczepności do włosów i pozwala na uchwycenie ich w jak największym stopniu.

6. Ostrym ruchem ściągamy pastę w kierunku wzrostu włosów. Zmniejsza to efekt bólu. Jeśli oderwiesz pastę w przeciwnym kierunku - otrzymasz wzrost włosów pod skórą. Nie psuj swojej skóry !!!

7. Powtarzaj kroki 5 i 6, aż pasta wklei się i chwyci włosy.

8. Po usunięciu wszystkich włosów możesz iść pod prysznic, gdzie pod ciepłą wodą zmyjemy resztki pasty cukrowej ze skóry.

9. Sprawdź czyszczone miejsca i jeśli pozostały niektóre włosy - wykończ je pęsetą, aby wszystko było piękne.

Po zabiegu staraj się unikać światła słonecznego i nadmiernej potliwości, po prostu nie zalecamy chodzenia do łaźni i basenów publicznych. Dzięki temu możesz wnieść brud, który dodatkowo doprowadzi do zaczerwienienia lub nawet ropienia skóry.

Drugiego lub trzeciego dnia po przejściu w domu pryszcze i przebarwienia znikną ze skóry. Skóra nabiera normalnego wyglądu, ale bez brzydkich włosów. Tylko wtedy możesz użyć peelingów i kremów, aby ukoić i nawilżyć skórę.

Chcę również zauważyć, że nawet po upływie 2-3 dni staraj się nie poparzyć w oparzenia słoneczne, ponieważ miejsca, które wyczyściłeś opalone, zauważalnie gorzej, a pierwszego dnia zauważysz ostre przejścia. Pomimo spadku zaczerwienienia po shugingu, Twoja skóra nie w pełni się wyzdrowiała. W tym celu zajmie to około 4-5 dni.

Przeglądanie opinii w domu

Zdecydowanie radzę wszystkim dziewczynom, które chcą robić shugling na własną rękę, przynajmniej spróbuj zrobić to w domu. Jeśli ci się nie uda, zawsze możesz znaleźć specjalistów, którzy ci pomogą.

Shugaring w Chelyabinsk opłata

Jeśli już zdecydowałeś się na procedurę shugowania, ale nie chcesz tego robić sam, zwróć uwagę na nasz katalog mistrzowie i salony piękności Czelabińsk, którzy są zaangażowani w tę procedurę. Na stronie można znaleźć recenzje i oceny salonów czelabińskich i prywatnych mistrzów.

Komentarze do artykułu

Powiedz znajomym o artykule „ Jak robić shugowanie w domu od A do Z ”:


Inne artykuły:

Podnosi włosy?
Aby rozmazać przed i po?
Dlaczego?
 

Новости