Jak zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu

Użytkownik Live Journal, Petricola, zorganizował w swoim dzienniku forum, w jaki sposób zarabiać pieniądze „bez wychodzenia z domu”. Jako eksperci zaprosili osoby, które są już zaangażowane w pracę bezpośrednio ze swojego mieszkania lub całkowicie za darmo.

„Masz wolny czas , masz komputer i dostęp do Internetu. Czy można zarobić trochę pieniędzy? A jeśli możesz, to ile (lub mało?). A jakie konkretne sposoby zarabiania istnieją?” - odwrócił się z pytaniami do czytelników Petricoli.

Jak zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu Jak zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu

Dimagrey : Jestem Dmitry. Oto krótki opis mojego projektu „Oryginalna zabawka” i roli sieci w nim. Istotą projektu jest wykorzystanie publicznego potencjału twórczego w procesie tworzenia kreatywności do produkcji oryginalnych zabawek miękkich. W tym celu stworzyłem infrastrukturę z partnerami, którzy mogą produkować i sprzedawać. Ta infrastruktura na tym etapie pozwala na przełożenie pomysłów autora na produkty przemysłowe - zabawki miękkie, promowanie i wdrażanie ich na rynku rosyjskim.

Miłość - meifyoucan : Nazywam się Michurina Daria i robię ręcznie robione prezenty (głównie biżuteria). Około rok temu zacząłem rzeźbić z gliny polimerowej (tworzywa sztuczne), od tego czasu znacznie rozwinąłem swoje umiejętności. Około sześciu miesięcy produkowałem zeszyty, książki ślubne. Ostatnio zacząłem dekorować pudełka. Wystawiam prawie wszystkie moje produkty do sprzedaży przez Internet, a teraz nadal uczestniczę w wystawach.

Horoshop : Mam na imię Elena, zajmuję się tworzeniem biżuterii. Mam sklep internetowy „Horoshop”, prezentowany w LiveJournal i na targach Masters. Kup trochę ponad rok. Siedziałem w domu z dzieckiem, które ma trochę ponad rok, więc jak mogę rozdzielić czas między nimi.

Micoff : Jestem Anatolij. Prowadzę seminaria na temat technologii szkoleniowych dla tanich PR w mediach. Niedawno odbyło się takie seminarium, bez wychodzenia z domu. Z pomocą programu SKIPE. Uczył dwóch rosyjskojęzycznych biznesmenów holenderskich. Jestem w domu, są w moim biurze. Wszyscy byli zadowoleni. Zarabiane przez 6 godzin 500 euro.

Jeny - tylko - jeny : Do niedawna, gdy chodziłem do biura, nadal miałem główny dochód. W tej chwili rzadko tam się pojawiają, głównie pracując w domu. Pracuję z tekstami. Jestem metodologiem w głównym miejscu pracy - piszę różne raporty, materiały dydaktyczne, artykuły itp. Ponadto od dłuższego czasu piszę artykuły do ​​czasopism. Powiedzmy, zgodnie z popularną psychologią. A teraz pracuję nad kilkoma książkami.

Pampadonbau : Nazywam się Sergey, jestem zaangażowany w obliczanie i badanie obliczeń standardów utraty zasobów energii. Robię to w domu. Istnieją projekty, które wymagają specjalistycznego oprogramowania i są takie, w których całość może zostać pokonana za pomocą programu Excel.

Edellka : Moje ulubione hobby - szycie przynosi mi dodatkowy dochód do podstawowych zarobków. Szyłam prawie wszystko, ale na sprzedaż, głównie torby i krawaty młodzieżowe. Nie zatrzymuję się na tym, co udało mi się osiągnąć, stale chodzę na kursy mistrzowskie, seminaria, wykłady, ale po prostu trzymam się forum i uczę się czegoś nowego.

Maleskiller : Copywriting. Dobry jako dodatkowy dochód, ale także świetny wybór dla tych, którzy marzą o wolnym harmonogramie i pracy w domu. Kiedy zdałem sobie sprawę, że pisanie tekstów może przynieść wystarczająco dużo pieniędzy, by żyć, rzuciłem pracę. Nie ma już potrzeby budzenia się codziennie, wcześnie rano i przy każdej pogodzie, aby dostać się do biura.

Wybierz fragment z tekstem błędu i naciśnij Ctrl + Enter

Czy można zarobić trochę pieniędzy?
Lub mało?
A jakie konkretne sposoby zarabiania istnieją?
 

Новости