Piraci Czarnobrodego

Transkrypcja: Kurohige Kaizokudan  Rosyjska nazwa: Piraci Czarnobrodego Pierwsze pojawienie się:  Rozdział 234; Odcinek 80 Kapitan: Marshall D

Transkrypcja: Kurohige Kaizokudan
Rosyjska nazwa: Piraci Czarnobrodego Pierwsze pojawienie się:
Rozdział 234; Odcinek 80 Kapitan: Marshall D. Teach Główny statek: Nieznany Suma nagród: Nieznana.

Piraci z Blackroz

Piraci z Czarnobrodego - są dość potężną drużyną piratów dowodzoną przez

Marshall D. Tichem, lepiej znany jako „Blackbeard”

Historia

Ich kapitan był pierwotnie członkiem Piratów Białobrodego (i podwładnego Portgasa D. Ace'a), dopóki nie zabił jednego z dowódców dywizji na owoc diabła i nie uciekł, wyruszając do własnej drużyny. Nieco później Czarnobrody zastąpił Krokodyla wśród Shichibukai, dając swojemu byłemu dowódcy Ace'owi patrol morski, aby uzyskać tę pozycję. Wkrótce jednak opuścił to stanowisko, po tym, jak nadużył przywilejów zabrania więźniów z Impel Down . Dwa lata po wojnie w Marineford, Teach zajął miejsce Belous, wśród Yonko, dzięki znajomości wszystkich jego terytoriów, a także dzięki mocy dwóch diabelskich owoców, które posiada. W tej chwili polują na mocne owoce i wybierają swoje umiejętności.

Siła i zdolność

Piraci Czarnobrodego są znacznie silniejsi niż przeciętna załoga piratów. Dowodzi tego ich atak na wyspę Dram i szybki lot króla Wapola wraz z armią. Ponadto zespół Czarnobrodego bez żadnych problemów dotarł do czwartego poziomu Impel Down. W pewnym stopniu Piraci Czarnobrodego są złymi wersjami Mugivara. Skład obu zespołów jest wysoce wyspecjalizowany. Liczba członków jest bardzo mała. Po wizycie w Impel Down skład piratów uzupełniono czterema więźniami poziomu 6. Są to San Juan Wulf, Vasco Shot, Catherine Devon i Avalo Pizarro. Chociaż ich umiejętności nadal nie są pokazywane, Marine Watch uważa je za jednego z najstraszniejszych przestępców na świecie.

Główną siłą piratów Czarnobrodego jest ich kapitan. Początkowo był piratem Białobrodym, wystarczająco silnym, by zranić Shanksa. Jednak po zjedzeniu diabelskiego owocu stał się strasznym przeciwnikiem. Po tym pokazał swoją moc w walce z Asem, pokonując go. Prawdziwa siła Czarnobrodego była pokazana w Łuku Wojennym Belous, gdzie po raz pierwszy przestraszył się Belousa, a kiedy Belous umarł, zjadł swój diabelski owoc, stając się tym samym pierwszym owocożercą, który zjadł dwa diabelskie owoce.

Zespół

 • Marszałek D. Teach
 • Van Oger
 • Jezus burgess
 • Doc Q
 • Lafitte
 • Szerszy
 • Basco Shot
 • San juan wulf
 • Katerina Devon
 • Avro Pizaro

 

Новости