Rysowanie długopisami żelowymi na papierze jest lekkie. Co narysować piórem?

  1. Narysuj na sobie
  2. Długopisy żelowe

Co narysować piórem?


Co narysować pióremZwykły rysunek może urozmaicić i spróbować narysować niezbyt znane materiały, takie jak długopis. Co narysować piórem? Właściwie wszystko, wszystko, co zwróciło twoją uwagę.

Nie należy jednak zapominać, że w przeciwieństwie do ołówka, najprawdopodobniej nie będzie możliwe wymazanie nieudanej linii (chyba że, oczywiście, masz specjalny atrament). Nie będzie również możliwe zacienienie, jak na szkicu ołówkiem. Ale podczas rysowania piórem istnieją pewne zalety. Rysunek okazuje się szybki, łatwy i na żywo.

Potrzebujesz długopisu - może to być długopis, żel; Możesz narysować liner, rapidograph lub ink. Papier w zasadzie może być dowolny. Interesująco będzie wyglądać rysując na kolorowym papierze. Ponieważ okazuje się, że jest dużo niezbyt dobrych obrazów, lepiej, żeby nie był to pojedynczy arkusz, ale notatnik. Papier pakowy lub tektura będą dobrze wyglądać. Wybór materiału zależy od twoich preferencji.

Co można narysować piórem:

  • wnętrze
  • artykuły gospodarstwa domowego (takie jak naczynia)
  • widok z okna
  • martwa natura
  • zwierząt
  • bohaterowie kreskówek

Aby rysunek powiódł się, możesz najpierw zarysować główne punkty podczas budowania, a następnie połączyć je cienkimi liniami. A następnie przejdź do szczegółów tego, co przedstawiasz. Jeśli to konieczne, ostrożnie odcień tej części obrazu, którą chcesz.

Narysuj na sobie

Jeśli nie masz papieru ani kartonu, możesz narysować go bezpośrednio na sobie. Możesz symulować tatuaż na ramieniu, na przykład w postaci flagi jakiegoś kraju lub małych kwiatów, motyli, smoka itp.

Długopisy żelowe

Jeśli długopisów tak naprawdę nie lubisz, możesz spróbować narysować żel. Jeśli długopisów tak naprawdę nie lubisz, możesz spróbować narysować żel Co możesz narysować długopisy żelowe ? Tutaj wybór motywu jest jeszcze bogatszy, ponieważ długopisy żelowe są wielokolorowe i mogą narysować dowolny wykres. Aby linie były różne, możesz rysować, trzymając uchwyt pod kątem lub prosto. Możesz również użyć tekstury papieru: na gładkim papierze linie są wyraźne, a na szorstkim papierze - przerywane. Tematem twojego rysunku mogą być wnętrza, przedmioty gospodarstwa domowego, mityczne stwory, sceny z życia lub film, na przykład można przedstawić tańczącą parę flamenco. Bukiet kwiatów będzie wyglądał imponująco. Należy jednak wziąć pod uwagę, że rysunek za pomocą pióra żelowego wysycha przez długi czas, dlatego można przypadkowo rozmazać linie - uważaj!

Możesz dowiedzieć się wszystkiego o rysowaniu w sekcji.

Co narysować piórem?
 

Новости